JW-19-04-T-S-960-140
Samtec Inc.
型号:
JW-19-04-T-S-960-140
Number of Rows 1
Number of Positions 19
Color Black
Length - Post (Mating) 0.140" (3.556mm)
Length - Overall Pin 1.190" (30.226mm)
Contact Finish - Post (Mating) Tin
Series JW
Pitch 0.156" (3.96mm)
Mfr Samtec Inc.
Length - Stack Height 0.960" (24.384mm)
Length - Tail 0.090" (2.286mm)