JW-23-04-T-S-390-140
Samtec Inc.
型号:
JW-23-04-T-S-390-140
Number of Rows 1
Number of Positions 23
Color Black
Length - Post (Mating) 0.140" (3.556mm)
Length - Overall Pin 0.620" (15.748mm)
Contact Finish - Post (Mating) Tin
Series JW
Pitch 0.156" (3.96mm)
Mfr Samtec Inc.
Length - Stack Height 0.390" (9.906mm)
Length - Tail 0.090" (2.286mm)