JW-24-04-T-S-780-140
Samtec Inc.
型号:
JW-24-04-T-S-780-140
Color Black
Length - Post (Mating) 0.140" (3.556mm)
Length - Overall Pin 1.010" (25.654mm)
Contact Finish - Post (Mating) Tin
Series JW
Pitch 0.156" (3.96mm)
Mfr Samtec Inc.
Length - Stack Height 0.780" (19.812mm)
Length - Tail 0.090" (2.286mm)