Panasonic Electric Works
型号:
JW1FSN-B-DC24V
封装:
-
批次:
-
描述:
RELAY GEN PURPOSE SPDT 10A 24V
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$2.603
$2.603
10
$2.4434
$24.434
25
$2.17208
$54.302
50
$2.06359
$103.1795
100
$1.955005
$195.5005
250
$1.737816
$434.454
500
$1.629212
$814.606
1000
$1.520589
$1520.589
5000
$1.466287
$7331.435
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Switching Voltage | 250VAC, 30VDC - Max |
| Termination Style | PC Pin |
| Contact Rating (Current) | 10 A |
| Coil Current | 22 mA |
| Mounting Type | Through Hole |
| Coil Resistance | 1.1 kOhms |
| Product Status | Active |
| Must Release Voltage | 2.4 VDC |
| Contact Form | SPDT (1 Form C) |
| Seal Rating | Sealed - Fully |
| Relay Type | General Purpose |
| Coil Insulation | Class B |
| Series | JW |
| Operate Time | 15 ms |
| Mfr | Panasonic Electric Works |
| Coil Voltage | 24VDC |
| Contact Material | Silver Nickel (AgNi) |
| Must Operate Voltage | 16.8 VDC |
| Release Time | 5 ms |
| Features | - |
| Coil Type | Non Latching |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | JW1FSN |