JWK107B7105KA-T
Taiyo Yuden
型号:
JWK107B7105KA-T
品牌:
Taiyo Yuden
描述:
CAP CER 1UF 6.3V X7R 0306
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Applications Bypass, Decoupling
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±10%
Lead Spacing -
Voltage - Rated 6.3V
Temperature Coefficient X7R
Size / Dimension 0.031" L x 0.063" W (0.80mm x 1.60mm)
Mounting Type Surface Mount, MLCC
Product Status Obsolete
Ratings -
Series W
Thickness (Max) 0.035" (0.90mm)
Package / Case 0306 (0816 Metric)
Mfr Taiyo Yuden
Capacitance 1 µF