JWK212C6475MDHT
Taiyo Yuden
型号:
JWK212C6475MDHT
品牌:
Taiyo Yuden
描述:
CAP CER 4.7UF 6.3V X6S 0508
库存 : 12000
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Applications Automotive, Bypass, Decoupling
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±20%
Lead Spacing -
Voltage - Rated 6.3V
Size / Dimension 0.049" L x 0.079" W (1.25mm x 2.00mm)
Temperature Coefficient X6S
Mounting Type Surface Mount, MLCC
Product Status Not For New Designs
Ratings AEC-Q200
Series W
Thickness (Max) 0.037" (0.95mm)
Package / Case 0508 (1220 Metric)
Mfr Taiyo Yuden
Capacitance 4.7 µF