JWL5048S12
XP Power
型号:
JWL5048S12
品牌:
XP Power
描述:
DC DC CONVERTER 12V 50W
库存 : 15
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Applications ITE (Commercial)
Voltage - Output 2 -
Voltage - Output 3 -
Voltage - Input (Max) 75V
Voltage - Isolation 1.5 kV
Voltage - Output 1 12V
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 2.00" L x 1.00" W x 0.43" H (50.8mm x 25.4mm x 11.0mm)
Product Status Active
Current - Output (Max) 4.17A
Number of Outputs 1
Voltage - Input (Min) 18V
Series JWL (50W)
Power (Watts) 50 W
Control Features Enable, Active High
Type Isolated Module
Package / Case 6-DIP Module
Efficiency 92%