JWS50-24/B
TDK-Lambda Americas Inc
型号:
JWS50-24/B
描述:
AC/DC CONVERTER 24V 50W
用户指南
Voltage - Output 6 -
Operating Temperature -10°C ~ 60°C (With Derating)
Applications ITE (Commercial)
Voltage - Output 2 -
Voltage - Output 3 -
Voltage - Output 4 -
Voltage - Isolation 3 kV
Minimum Load Required -
Approval Agency CE
Voltage - Output 1 24V
Mounting Type Chassis Mount
Size / Dimension 6.25" L x 3.35" W x 1.45" H (158.8mm x 85.1mm x 36.8mm)
Product Status Obsolete
Number of Outputs 1
Series JWS (50W)
Current - Output 1 2.2 A
Power (Watts) 50W
Type Open Frame
Efficiency 79%
Mfr TDK-Lambda Americas Inc
Features Adjustable Output, DC Input Capable, PFC, Universal Input
Package Bulk
Voltage - Input 85 ~ 265 VAC