JWT75-522/C
TDK-Lambda Americas Inc
型号:
JWT75-522/C
描述:
AC/DC CONVERTER 5V +/-12V 75W
用户指南
Product Status Obsolete
Efficiency 72%
Mfr TDK-Lambda Americas Inc
Features Adjustable Output, DC Input Capable, PFC, Universal Input
Voltage - Input 85 ~ 265 VAC
Voltage - Output 6 -
Operating Temperature -10°C ~ 65°C (With Derating)
Applications ITE (Commercial)
Voltage - Output 2 12V
Voltage - Output 3 -12V
Voltage - Output 4 -
Voltage - Isolation 3 kV
Minimum Load Required -
Approval Agency CE
Voltage - Output 1 5V
Mounting Type Chassis Mount
Size / Dimension 7.40" L x 3.62" W x 1.65" H (188.0mm x 92.0mm x 42.0mm)
Number of Outputs 3
Current - Output 2 4 A
Series JWT (75W)
Current - Output 1 8 A
Power (Watts) 75W
Type Enclosed
Current - Output 3 500 mA