首页 / 减震器,阻尼器 / K0N0KK2-150-460-665N
minImg
K0N0KK2-150-460-665N
Bansbach easylift
型号:
K0N0KK2-150-460-665N
描述:
K-LOCKING GAS SPRING
用户指南
Operating Temperature -40°C ~ 60°C
Reset Time -
Length - Extended 18.110" (460.00mm)
Impact Capacity per Cycle -
Cushioning -
Operation -
Product Status Active
Impact Velocity -
Series -
Reset Force -
Type Gas Spring
Technology Pneumatic
Mfr Bansbach easylift
Actuation Force 149.51lbf (665.0N)
Features K-Locking, Rigid Lock in Extension, Semi Rigid Lock in Compression
Stroke Length 5.906" (150.00mm)