首页 / 减震器,阻尼器 / K0N0KK2-200-589-090N
minImg
K0N0KK2-200-589-090N
Bansbach easylift
型号:
K0N0KK2-200-589-090N
描述:
K-LOCKING GAS SPRING
用户指南
Operating Temperature -40°C ~ 60°C
Reset Time -
Length - Extended 23.189" (589.00mm)
Impact Capacity per Cycle -
Cushioning -
Operation -
Product Status Active
Impact Velocity -
Series -
Reset Force -
Type Gas Spring
Technology Pneumatic
Mfr Bansbach easylift
Actuation Force 20.23lbf (90.0N)
Features K-Locking, Rigid Lock in Extension, Semi Rigid Lock in Compression
Stroke Length 7.874" (200.00mm)