K103M10X7RF5TL2
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
型号:
K103M10X7RF5TL2
描述:
CAP CER 10000PF 50V X7R RADIAL
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Applications General Purpose
Height - Seated (Max) 0.205" (5.20mm)
Tolerance ±20%
Lead Spacing 0.098" (2.50mm)
Voltage - Rated 50V
Temperature Coefficient X7R
Size / Dimension 0.142" L x 0.091" W (3.60mm x 2.30mm)
Mounting Type Through Hole
Product Status Active
Ratings -
Series Mono-Kap™ K
Thickness (Max) -
Package / Case Radial
Mfr Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
Capacitance 10000 pF