Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
型号:
K103Z15Y5VE5TH5
封装:
-
批次:
-
描述:
CAP CER 10000PF 25V Y5V RADIAL
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$0.209
$0.209
10
$0.14535
$1.4535
50
$0.09709
$4.8545
100
$0.082555
$8.2555
500
$0.058254
$29.127
1000
$0.050977
$50.977
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -30°C ~ 85°C |
| Applications | General Purpose |
| Height - Seated (Max) | 0.260" (6.60mm) |
| Tolerance | -20%, +80% |
| Lead Spacing | 0.197" (5.00mm) |
| Voltage - Rated | 25V |
| Temperature Coefficient | Y5V (F) |
| Size / Dimension | 0.157" L x 0.102" W (4.00mm x 2.60mm) |
| Mounting Type | Through Hole |
| Product Status | Last Time Buy |
| Ratings | - |
| Series | Mono-Kap™ K |
| Thickness (Max) | - |
| Package / Case | Radial |
| Mfr | Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components |
| Capacitance | 10000 pF |
| Features | - |
| Failure Rate | - |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Lead Style | Formed Leads |