K104K10X7RF5UL2
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
型号:
K104K10X7RF5UL2
描述:
CAP CER 0.1UF 50V X7R RADIAL
库存 : 10730
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Applications General Purpose
Height - Seated (Max) 0.205" (5.20mm)
Tolerance ±10%
Lead Spacing 0.098" (2.50mm)
Voltage - Rated 50V
Temperature Coefficient X7R
Size / Dimension 0.142" L x 0.091" W (3.60mm x 2.30mm)
Capacitance 0.1 µF