K104K20X7RH53H5
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
型号:
K104K20X7RH53H5
描述:
CAP CER 0.1UF 100V X7R RADIAL
库存 : 16884
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Applications General Purpose
Height - Seated (Max) 0.299" (7.60mm)
Tolerance ±10%
Lead Spacing 0.197" (5.00mm)
Voltage - Rated 100V
Temperature Coefficient X7R
Size / Dimension 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Capacitance 0.1 µF