K10K0C-P03LJG0-3500
ODU
型号:
K10K0C-P03LJG0-3500
品牌:
ODU
描述:
CONN RCPT FMALE 3P GOLD SLDR CUP
库存 : 3
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Cable Opening 0.118" ~ 0.138" (3.00mm ~ 3.50mm)
Backshell Material, Plating Brass, Chrome over Nickel
Insert Material Polyetheretherketone (PEEK)
Ingress Protection IP68 - Dust Tight, Waterproof
Voltage Rating -
Shell Size, MIL -
Current Rating (Amps) 7.5A
Contact Finish Thickness - Mating -
Material Flammability Rating -
Product Status Active
Shell Finish Chrome over Nickel
Shell Size - Insert 0
Connector Type Receptacle, Female Sockets
Mfr ODU
Contact Material Brass
Features Backshell
Contact Finish - Mating Gold
Primary Material Metal
Operating Temperature -40°C ~ 120°C