K11KAC-P04LJG0-6500
ODU
型号:
K11KAC-P04LJG0-6500
描述:
CONN RCPT FMALE 4P GOLD SLDR CUP
用户指南
Cable Opening 0.236" ~ 0.256" (6.00mm ~ 6.50mm)
Backshell Material, Plating Brass, Chrome over Nickel
Insert Material Polyetheretherketone (PEEK)
Ingress Protection IP68 - Dust Tight, Waterproof
Voltage Rating -
Shell Size, MIL -
Current Rating (Amps) 7.5A
Primary Material Metal
Operating Temperature -40°C ~ 120°C