K121J15C0GK5UH5
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
型号:
K121J15C0GK5UH5
描述:
CAP CER 120PF 200V C0G/NP0 RAD
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Applications General Purpose
Height - Seated (Max) 0.260" (6.60mm)
Tolerance ±5%
Lead Spacing 0.197" (5.00mm)
Voltage - Rated 200V
Temperature Coefficient C0G, NP0
Size / Dimension 0.157" L x 0.102" W (4.00mm x 2.60mm)
Capacitance 120 pF