ODU
型号:
K13L0C-P26LFG0-0200
品牌:
封装:
-
批次:
-
描述:
ODU MINI-SNAP RECEPT, INLINE, ST
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$159.0205
$159.0205
10
$145.92475
$1459.2475
25
$140.31234
$3507.8085
50
$135.63549
$6781.7745
请发送询价,我们将立即回复。

| Cable Opening | 0.354" ~ 0.402" (9.00mm ~ 10.20mm) |
| Backshell Material, Plating | Brass, Chrome over Nickel |
| Insert Material | Polyetheretherketone (PEEK) |
| Ingress Protection | IP50 - Dust Protected |
| Voltage Rating | 300V |
| Shell Size, MIL | - |
| Current Rating (Amps) | 7.5A |
| Contact Finish Thickness - Mating | - |
| Material Flammability Rating | - |
| Product Status | Active |
| Shell Finish | Chrome over Nickel |
| Shell Size - Insert | 3 |
| Connector Type | Receptacle, Female Sockets |
| Mfr | ODU |
| Contact Material | Brass |
| Features | Backshell |
| Contact Finish - Mating | Gold |
| Primary Material | Metal |
| Operating Temperature | -40°C ~ 120°C |
| Applications | Industrial, Medical, Military, Testing Equipment & Measurement |
| Number of Positions | 26 |
| Color | Silver |
| Termination | Solder Cup |
| Shielding | Unshielded |
| Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| Fastening Type | Push-Pull |
| Orientation | 0 |
| Mounting Feature | - |
| Series | ODU MINI-SNAP® L |
| Package | Bulk |
| Shell Material | Brass |
| Base Product Number | K13L0C-P |