K16-170-Y-6V
Kacon
型号:
K16-170-Y-6V
品牌:
Kacon
描述:
LED 16MM ROUND YELLOW 6VDC IP65
库存 : 20
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Lens Transparency -
Ingress Protection IP65
Viewing Angle -
Termination Style Quick Connect
Panel Cutout Dimensions -
Millicandela Rating -
Product Status Active
Lamp Color Yellow
Ratings DC
Series K16
Lens Style -
Type LED
Voltage 6V
Mfr Kacon
Features -
Package Bulk
Wavelength - Peak -
Lens Color -
Panel Cutout Shape Round
Current 10mA