K21K0C-P08LFG0-250S
ODU
型号:
K21K0C-P08LFG0-250S
描述:
CONN RCPT FMALE 8P GOLD SLDR CUP
用户指南
Cable Opening 0.079" ~ 0.098" (2.00mm ~ 2.50mm)
Backshell Material, Plating Brass, Chrome over Nickel
Insert Material Polyetheretherketone (PEEK)
Ingress Protection IP68 - Dust Tight, Waterproof
Voltage Rating -
Shell Size, MIL -
Current Rating (Amps) 7.5A
Primary Material Metal
Operating Temperature -40°C ~ 120°C