K21L0C-P10LCC0-420S
ODU
型号:
K21L0C-P10LCC0-420S
描述:
CONN RCPT FMALE 10P SOLDER CUP
库存 : 2
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Cable Opening 0.118" ~ 0.165" (3.00mm ~ 4.20mm)
Backshell Material, Plating Brass, Chrome over Nickel
Insert Material Polyetheretherketone (PEEK)
Ingress Protection IP50 - Dust Protected
Voltage Rating -
Shell Size, MIL -
Current Rating (Amps) 4A
Primary Material Metal
Operating Temperature -40°C ~ 120°C