K21LAC-P04LJG0-220S
ODU
型号:
K21LAC-P04LJG0-220S
描述:
CONN RCPT FMALE 4P GOLD SLDR CUP
用户指南
Cable Opening 0.059" ~ 0.087" (1.50mm ~ 2.20mm)
Backshell Material, Plating Brass, Chrome over Nickel
Insert Material Polyetheretherketone (PEEK)
Ingress Protection IP50 - Dust Protected
Voltage Rating -
Shell Size, MIL -
Current Rating (Amps) 7.5A
Primary Material Metal
Operating Temperature -40°C ~ 120°C