K222M15X7RK5TL2
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
型号:
K222M15X7RK5TL2
描述:
CAP CER 2200PF 200V X7R RADIAL
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Applications General Purpose
Height - Seated (Max) 0.220" (5.60mm)
Tolerance ±20%
Lead Spacing 0.098" (2.50mm)
Voltage - Rated 200V
Temperature Coefficient X7R
Size / Dimension 0.157" L x 0.102" W (4.00mm x 2.60mm)
Capacitance 2200 pF