Jacob GmbH
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$23.2655
$23.2655
10
$20.37655
$203.7655
25
$19.4959
$487.3975
50
$18.867
$943.35
100
$18.2381
$1823.81
250
$17.23186
$4307.965
500
$16.728721
$8364.3605
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -40°C ~ 200°C |
| Outside Cable Diameter (Min) | 0.197" (5.00mm) |
| Thread Length | 0.276" (7.00mm) |
| Ingress Protection | IP66/IP67/IP69 - Dust Tight, Water Resistant, Waterproof |
| Color | Silver |
| Panel Hole Size | - |
| Material | Stainless Steel |
| Thread Size | M16x1.5 |
| Product Status | Active |
| Outside Cable Diameter (Max) | 0.413" (10.50mm) |
| Includes | O-Ring, Seal |
| Series | WADI |
| Type | Cable Gland |
| Mfr | Jacob GmbH |
| Package | Bag |
| Base Product Number | K257-1016 |
| Conduit Hub Size | - |