K30LGRXPPB2QP
Banner Engineering Corporation
型号:
K30LGRXPPB2QP
描述:
K30L SERIES EZ-LIGHT: 2-COLOR IN
库存 : 3
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Illumination Type, Color LED, Green/Red
Operating Temperature -40°C ~ 50°C
Ingress Protection IP67 - Dust Tight, Waterproof
Actuator Marking No Marking
Termination Style Cable with Connector
Actuator Type Round, Button, Domed
Current Rating (Amps) 150mA (DC)
Panel Cutout Dimensions Circular - 22.00mm Dia
Circuit SPST-NO
Mechanical Life -
Mounting Type Panel Mount, Front
Product Status Active
Illumination Voltage (Nominal) 30 VDC
Series K30
Type Standard, Illuminated
Voltage Rating - DC 30 V