K471K15C0GF5UL2
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
型号:
K471K15C0GF5UL2
描述:
CAP CER 470PF 50V C0G/NP0 RADIAL
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Applications General Purpose
Height - Seated (Max) 0.220" (5.60mm)
Tolerance ±10%
Lead Spacing 0.098" (2.50mm)
Voltage - Rated 50V
Temperature Coefficient C0G, NP0
Size / Dimension 0.157" L x 0.102" W (4.00mm x 2.60mm)
Capacitance 470 pF