Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
型号:
K471K15X7RF53H5G
封装:
-
批次:
-
描述:
K 50V 470PF 10% X7R BULK GREEN A
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$0.3515
$0.3515
10
$0.2451
$2.451
50
$0.17119
$8.5595
100
$0.146775
$14.6775
500
$0.110105
$55.0525
1000
$0.092976
$92.976
2500
$0.088084
$220.21
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -55°C ~ 160°C |
| Applications | Automotive |
| Height - Seated (Max) | 0.252" (6.40mm) |
| Tolerance | ±10% |
| Lead Spacing | 0.197" (5.00mm) |
| Voltage - Rated | 50V |
| Temperature Coefficient | X7R |
| Size / Dimension | 0.134" L x 0.083" W (3.40mm x 2.10mm) |
| Mounting Type | Through Hole |
| Product Status | Active |
| Ratings | AEC-Q200 |
| Series | K...G |
| Thickness (Max) | - |
| Package / Case | Radial |
| Mfr | Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components |
| Capacitance | 470 pF |
| Features | High Temperature |
| Failure Rate | - |
| Package | Bulk |
| Lead Style | Formed Leads |