首页 / 振荡器 / K50-HC0CSE12.000
minImg
K50-HC0CSE12.000
KYOCERA AVX
型号:
K50-HC0CSE12.000
品牌:
KYOCERA AVX
描述:
XTAL OSC XO 12.0000MHZ CMOS SMD
用户指南
Operating Temperature -10°C ~ 70°C
Current - Supply (Disable) (Max) 30mA
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.063" (1.60mm)
Frequency Stability ±50ppm
Current - Supply (Max) 25mA
Size / Dimension 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Mounting Type Surface Mount
Product Status Active
Ratings -
Series K50-HC, Kyocera
Function Enable/Disable
Type XO (Standard)
Package / Case 4-SMD, No Lead
Voltage - Supply 5V
Output CMOS
Base Resonator Crystal
Mfr KYOCERA AVX
Frequency 12 MHz