KYOCERA AVX
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$0.5415
$0.5415
10
$0.3857
$3.857
50
$0.29146
$14.573
100
$0.25384
$25.384
500
$0.188062
$94.031
1000
$0.159856
$159.856
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -55°C ~ 150°C |
| Applications | Automotive, Boardflex Sensitive |
| Height - Seated (Max) | - |
| Tolerance | ±10% |
| Lead Spacing | - |
| Voltage - Rated | 50V |
| Temperature Coefficient | X8R |
| Size / Dimension | 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) |
| Mounting Type | Surface Mount, MLCC |
| Product Status | Active |
| Ratings | AEC-Q200 |
| Series | FLEXITERM® |
| Thickness (Max) | 0.037" (0.94mm) |
| Package / Case | 1206 (3216 Metric) |
| Mfr | KYOCERA AVX |
| Capacitance | 0.22 µF |
| Features | Soft Termination, High Temperature |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Lead Style | - |