onsemi
型号:
KAI-1010-ABA-CD-BA
品牌:
封装:
24-DIP
批次:
-
描述:
INTERLINE CCD IMAGE SENSOR
购买数量:
递送:

付款:
请发送RFQ,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -50°C ~ 70°C (TA) |
| Pixel Size | 9µm x 9µm |
| Frames per Second | 30 |
| Product Status | Obsolete |
| Supplier Device Package | 24-DIP |
| Series | - |
| Type | CCD |
| Package / Case | 24-DIP Module |
| Voltage - Supply | 12V ~ 15V |
| Mfr | onsemi |
| Package | Bag |
| Active Pixel Array | 1008H x 1018V |
| Base Product Number | KAI-1010 |