KAL100FB400R
Stackpole Electronics Inc
型号:
KAL100FB400R
描述:
RES CHAS MNT 400 OHM 1% 100W
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 275°C
Composition Wirewound
Height - Seated (Max) 1.791" (45.50mm)
Tolerance ±1%
Temperature Coefficient ±20ppm/°C
Size / Dimension 3.504" L x 2.756" W (89.00mm x 70.00mm)
Product Status Active
Mounting Feature Flanges
Resistance 400 Ohms
Series KAL
Power (Watts) 100W