KAL50FBR220
Stackpole Electronics Inc
型号:
KAL50FBR220
描述:
RES CHAS MNT 0.22 OHM 1% 50W
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 275°C
Composition Wirewound
Height - Seated (Max) 0.641" (16.28mm)
Tolerance ±1%
Temperature Coefficient ±50ppm/°C
Size / Dimension 1.968" L x 1.140" W (49.99mm x 28.96mm)
Product Status Active
Mounting Feature Flanges
Resistance 220 mOhms
Series KAL
Power (Watts) 50W