Panjit International Inc.
型号:
KBJ2510_T0_00601
封装:
KBJ
批次:
-
描述:
KBJ PACKAGE, 25A/1000V STANDARD
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$1.0165
$1.0165
10
$0.82935
$8.2935
100
$0.644765
$64.4765
500
$0.546535
$273.2675
1000
$0.445208
$445.208
2000
$0.419112
$838.224
5000
$0.399152
$1995.76
10000
$0.380732
$3807.32
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -55°C ~ 150°C (TJ) |
| Voltage - Peak Reverse (Max) | 1 kV |
| Diode Type | Single Phase |
| Mounting Type | Through Hole |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | KBJ |
| Current - Reverse Leakage @ Vr | 5 µA @ 1 V |
| Series | - |
| Package / Case | 4-SIP, KBJ |
| Technology | Standard |
| Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If | 1.1 V @ 25 A |
| Mfr | Panjit International Inc. |
| Package | Tube |
| Current - Average Rectified (Io) | 25 A |
| Base Product Number | KBJ2510 |