首页 / 振荡器 / KC2016Z50.0000C1KX00
minImg
KC2016Z50.0000C1KX00
KYOCERA AVX
型号:
KC2016Z50.0000C1KX00
品牌:
KYOCERA AVX
描述:
XTAL OSC XO 50.0000MHZ CMOS SMD
库存 : 3406
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Current - Supply (Disable) (Max) 5µA
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.031" (0.80mm)
Frequency Stability ±20ppm
Current - Supply (Max) 8.5mA
Size / Dimension 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
Mounting Type Surface Mount
Product Status Active
Ratings -
Series KC2016Z
Function Standby (Power Down)
Type XO (Standard)
Package / Case 4-SMD, No Lead
Voltage - Supply 1.71V ~ 3.63V
Output CMOS
Base Resonator Crystal
Mfr KYOCERA AVX
Frequency 50 MHz