首页 / 振荡器 / KC3225A40.0000C30E00
minImg
KC3225A40.0000C30E00
KYOCERA AVX
型号:
KC3225A40.0000C30E00
品牌:
KYOCERA AVX
描述:
XTAL OSC XO 40.0000MHZ CMOS SMD
用户指南
Operating Temperature -10°C ~ 70°C
Current - Supply (Disable) (Max) 10µA
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.039" (1.00mm)
Frequency Stability ±50ppm
Current - Supply (Max) 8mA
Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Mounting Type Surface Mount
Product Status Obsolete
Ratings -
Series KC3225A-C3
Function Standby (Power Down)
Type XO (Standard)
Package / Case 4-SMD, No Lead
Voltage - Supply 3.3V
Output CMOS
Base Resonator Crystal
Mfr KYOCERA AVX
Frequency 40 MHz