首页 / 振荡器 / KC3225Z27.0000C1KX00
minImg
KC3225Z27.0000C1KX00
KYOCERA AVX
型号:
KC3225Z27.0000C1KX00
品牌:
KYOCERA AVX
描述:
XTAL OSC XO 27.0000MHZ CMOS SMD
用户指南
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Current - Supply (Disable) (Max) 5µA
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.031" (0.80mm)
Frequency Stability ±20ppm
Current - Supply (Max) 7.3mA
Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Mounting Type Surface Mount
Product Status Active
Ratings -
Series KC3225Z
Function Standby (Power Down)
Type XO (Standard)
Package / Case 4-SMD, No Lead
Voltage - Supply 1.71V ~ 3.63V
Output CMOS
Base Resonator Crystal
Mfr KYOCERA AVX
Frequency 27 MHz