首页 / 振荡器 / KC5032K75.0000C10E00
minImg
KC5032K75.0000C10E00
KYOCERA AVX
型号:
KC5032K75.0000C10E00
品牌:
KYOCERA AVX
描述:
XTAL OSC XO 75.0000MHZ CMOS SMD
用户指南
Operating Temperature -10°C ~ 70°C
Current - Supply (Disable) (Max) 5µA
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.047" (1.20mm)
Frequency Stability ±50ppm
Current - Supply (Max) 8mA
Size / Dimension 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Mounting Type Surface Mount
Product Status Active
Ratings -
Series KC5032K
Function Standby (Power Down)
Type XO (Standard)
Package / Case 4-SMD, No Lead
Voltage - Supply 1.6V ~ 3.63V
Output CMOS
Base Resonator Crystal
Mfr KYOCERA AVX
Frequency 75 MHz