首页 / 振荡器 / KC7050A14.3182C3GE00
minImg
KC7050A14.3182C3GE00
KYOCERA AVX
型号:
KC7050A14.3182C3GE00
品牌:
KYOCERA AVX
描述:
XTAL OSC XO 14.3182MHZ CMOS SMD
用户指南
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Current - Supply (Disable) (Max) 10µA
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.071" (1.80mm)
Frequency Stability ±50ppm
Current - Supply (Max) 10mA
Size / Dimension 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Mounting Type Surface Mount
Product Status Obsolete
Ratings -
Series KC7050A-C3
Function Standby (Power Down)
Type XO (Standard)
Package / Case 4-SMD, No Lead
Voltage - Supply 3.3V
Output CMOS
Base Resonator Crystal
Mfr KYOCERA AVX
Frequency 14.3182 MHz