首页 / 振荡器 / KC7050K1.84320C1GE00
minImg
KC7050K1.84320C1GE00
KYOCERA AVX
型号:
KC7050K1.84320C1GE00
品牌:
KYOCERA AVX
描述:
XTAL OSC XO 1.8432MHZ CMOS SMD
库存 : 594
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Current - Supply (Disable) (Max) 5µA
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.047" (1.20mm)
Frequency Stability ±50ppm
Current - Supply (Max) 3.5mA
Size / Dimension 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Mounting Type Surface Mount
Product Status Active
Ratings -
Series KC7050K
Function Standby (Power Down)
Type XO (Standard)
Package / Case 4-SMD, No Lead
Voltage - Supply 1.6V ~ 3.63V
Output CMOS
Base Resonator Crystal
Mfr KYOCERA AVX
Frequency 1.8432 MHz