首页 / 振荡器 / KC7050Y156.250P30EZU
minImg
KC7050Y156.250P30EZU
KYOCERA AVX
型号:
KC7050Y156.250P30EZU
品牌:
KYOCERA AVX
描述:
XTAL OSC SO 156.2500MHZ LVPECL
用户指南
Operating Temperature 0°C ~ 70°C
Current - Supply (Disable) (Max) 30µA
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.051" (1.30mm)
Frequency Stability ±50ppm
Current - Supply (Max) 100mA
Size / Dimension 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Mounting Type Surface Mount
Product Status Obsolete
Ratings -
Series KC7050Y-P30EZU
Function Enable/Disable
Type SO (SAW)
Package / Case 6-SMD, No Lead
Voltage - Supply 3.3V
Output LVPECL
Base Resonator Crystal
Mfr KYOCERA AVX
Frequency 156.25 MHz