Luminus Devices Inc.
型号:
KCB-12E35IAD/R
封装:
-
批次:
-
描述:
ROUND, 230VAC, 12W, 350MA, 30-38
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$17.4325
$17.4325
10
$16.0246
$160.246
25
$15.36036
$384.009
100
$13.53389
$1353.389
250
$12.86965
$3217.4125
500
$12.03935
$6019.675
请发送询价,我们将立即回复。

| DigiKey Programmable | Not Verified |
| Operating Temperature | -10°C ~ 45°C |
| Voltage - Input (Max) | 240VAC |
| Termination Style | Wire Leads |
| Approval Agency | CE, ENEC, TUV |
| Topology | AC DC Converter |
| Mounting Type | Chassis Mount |
| Size / Dimension | 2.46" L x 2.22" W x 0.94" H (62.4mm x 56.5mm x 24.0mm) |
| Product Status | Active |
| Weight | - |
| Current - Output (Max) | 350mA |
| Ratings | IP20 |
| Number of Outputs | 1 |
| Voltage - Input (Min) | 220VAC |
| Series | KCB |
| Power (Watts) | 12 W |
| Type | - |
| Efficiency | 81% |
| Voltage - Output | 30 ~ 42V |
| Standard Number | - |
| Mfr | Luminus Devices Inc. |
| Features | OVP, SCP |
| Dimming | - |
| Package | Bulk |