KD1206PTB1 (2).F.GN
Sunon Fans
型号:
KD1206PTB1 (2).F.GN
品牌:
Sunon Fans
描述:
FAN AXIAL 60X25MM 12VDC WIRE
用户指南
Air Flow 23.5 CFM (0.658m³/min)
Noise -
Ingress Protection -
Current Rating (Amps) -
Fan Type Tubeaxial
Voltage - Rated 12VDC
Voltage Range -
Product Status Obsolete
RPM -
Mfr Sunon Fans
Material - Frame -
Features Speed Sensor (Tach)
Width 25.00mm
Operating Temperature -
Static Pressure -
Bearing Type Ball
Approval Agency CE, CUR, TUV, UL
Termination 3 Wire Leads
Size / Dimension Square - 60mm L x 60mm H
Weight -
Lifetime @ Temp. -
Series KD
Material - Blade -
Power (Watts) 1.4 W