Sunon Fans
型号:
KDE1212PMB1-6AF
品牌:
封装:
-
批次:
-
描述:
FAN AXIAL 120X38MM 12VDC WIRE
购买数量:
递送:

付款:
请发送RFQ,我们将立即回复。

| Operating Temperature | - |
| Air Flow | 108.0 CFM (3.02m³/min) |
| Noise | - |
| Ingress Protection | - |
| Static Pressure | - |
| Bearing Type | Ball |
| Approval Agency | CE, CUR, TUV, UL |
| Current Rating (Amps) | - |
| Fan Type | Tubeaxial |
| Termination | 3 Wire Leads |
| Voltage - Rated | 12VDC |
| Size / Dimension | Square - 120mm L x 120mm H |
| Voltage Range | - |
| Product Status | Obsolete |
| Weight | - |
| RPM | - |
| Lifetime @ Temp. | - |
| Series | KDE |
| Material - Blade | Polybutylene Terephthalate (PBT) |
| Power (Watts) | 6.8 W |
| Mfr | Sunon Fans |
| Material - Frame | Polybutylene Terephthalate (PBT) |
| Features | Speed Sensor (Tach) |
| Width | 38.00mm |