KYOCERA AVX
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
10000
$0.091342
$913.42
20000
$0.088492
$1769.84
30000
$0.085633
$2568.99
50000
$0.079924
$3996.2
100000
$0.074214
$7421.4
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -55°C ~ 125°C |
| Applications | Boardflex Sensitive |
| Height - Seated (Max) | - |
| Tolerance | ±10% |
| Lead Spacing | - |
| Voltage - Rated | 100V |
| Temperature Coefficient | X7R |
| Size / Dimension | 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) |
| Mounting Type | Surface Mount, MLCC |
| Product Status | Active |
| Ratings | - |
| Series | FLEXITERM® |
| Thickness (Max) | 0.060" (1.52mm) |
| Package / Case | 1210 (3225 Metric) |
| Mfr | KYOCERA AVX |
| Capacitance | 0.1 µF |
| Features | Soft Termination |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Lead Style | - |