KGF56GR73A104KV
KYOCERA AVX
型号:
KGF56GR73A104KV
品牌:
KYOCERA AVX
描述:
CAP CER 0.1UF 1KV X7R 2225
库存 : 1000
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Applications Boardflex Sensitive
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±10%
Lead Spacing -
Voltage - Rated 1000V (1kV)
Temperature Coefficient X7R
Size / Dimension 0.225" L x 0.250" W (5.72mm x 6.35mm)
Mounting Type Surface Mount, MLCC
Product Status Active
Ratings -
Series -
Thickness (Max) 0.110" (2.79mm)
Package / Case 2225 (5763 Metric)
Mfr KYOCERA AVX
Capacitance 0.1 µF