KGL31NR71C105KU
KYOCERA AVX
型号:
KGL31NR71C105KU
品牌:
KYOCERA AVX
描述:
CAP CER 1UF 16V X7R 0612
库存 : 1999
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Applications Bypass, Decoupling
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±10%
Lead Spacing -
Voltage - Rated 16V
Temperature Coefficient X7R
Size / Dimension 0.063" L x 0.126" W (1.60mm x 3.20mm)
Mounting Type Surface Mount, MLCC
Product Status Active
Ratings -
Series -
Thickness (Max) 0.050" (1.27mm)
Package / Case 0612 (1632 Metric)
Mfr KYOCERA AVX
Capacitance 1 µF