KGM02ACG1E1R5BH
KYOCERA AVX
型号:
KGM02ACG1E1R5BH
品牌:
KYOCERA AVX
描述:
CAP CER 1.5PF 25V C0G/NP0 01005
库存 : 15400
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Applications General Purpose
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±0.1pF
Lead Spacing -
Voltage - Rated 25V
Temperature Coefficient C0G, NP0
Size / Dimension 0.016" L x 0.008" W (0.40mm x 0.20mm)
Mounting Type Surface Mount, MLCC
Product Status Active
Ratings -
Series CM
Thickness (Max) 0.009" (0.22mm)
Package / Case 01005 (0402 Metric)
Mfr KYOCERA AVX
Capacitance 1.5 pF