KGM15BR71A334KT
KYOCERA AVX
型号:
KGM15BR71A334KT
描述:
CAP CER SMD
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Applications General Purpose
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±10%
Lead Spacing -
Voltage - Rated 10V
Temperature Coefficient X7R
Size / Dimension 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.81mm)
Series -
Thickness (Max) 0.037" (0.94mm)
Package / Case 0603 (1608 Metric)
Mfr KYOCERA AVX
Capacitance 0.33 µF