KGM21AR71A106KL
KYOCERA AVX
型号:
KGM21AR71A106KL
描述:
CAP CER 10UF 10V X7R 0805
库存 : 47861
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Applications General Purpose
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±10%
Lead Spacing -
Voltage - Rated 10V
Temperature Coefficient X7R
Size / Dimension 0.079" L x 0.049" W (2.01mm x 1.25mm)
Series -
Thickness (Max) 0.060" (1.52mm)
Package / Case 0805 (2012 Metric)
Mfr KYOCERA AVX
Capacitance 10 µF